Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Jantom - Mebel

Jantom - Mebel

Poleć nas innym
Inter Comodo - Ekskluzywne Meble z Włoch, Komplety wypoczynkowe
Inter Comodo - Ekskluzywne Meble z Włoch, Komplety wypoczynkowe

Inter Comodo - najstarszy autoryzowany salon SELVA w Polsce

Ekskluzywne meble włoskie - Komplety wypoczynkowe:
kanapy, kanapy narożne, narożniki, kanapy z leżanką, kanapy z relaxem,
kanapy z ruchomym zagłówkiem kanapy z ruchomym siedziskiem, rozkładane kanapy, kanapy ze spaniem, kanapy art deco, kanapy klasyczne, kanapy nowoczesne, szezlongi, fotele, pufy, fotele z podnóżkami, fotele rozkładane,

INTER - COMODO proponuje klientom kompleksową usługę aranżacji mebli we wnętrzu łącznie z transportem i montażem na terenie całego kraju.


24 LATA NA RYNKU
to dowód zaufania i akceptacji naszych klientów

EKSKLUZYWNE MEBLE WŁOSKIE
to starannie wybrani producenci, gwarancja jakości i wyjątkowy design

ARCHITEKCI WNĘTRZ
to profesjonalizm w projektowaniu i aranżacji Waszych wnętrz


Historia firmy INTER - COMODO sięga początku lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy to w pierwszym salonie naszej firmy rozpoczęliśmy sprzedaż ekskluzywnych mebli importowanych z Włoch. Będąc pod wielkim wpływem włoskiego designu w projektowaniu wnętrz i mebli, od początku naszej działalności staraliśmy się przybliżyć go rodzimemu odbiorcy. W tamtym czasie nasze działania na polskim rynku były absolutnie pionierskie i w jakimś sensie również kreowały gusty polskich klientów.

Sprzedaż mebli zawsze bardzo starannie poprzedzaliśmy długimi rozmowami z klientami o wnętrzach ich domów, często bardzo szczegółowo je projektując. Zakup mebli, szczególnie tych od najlepszych włoskich producentów to zazwyczaj bardzo poważny wydatek. Rozumiejąc to wspólnie z naszymi klientami zawsze poszukiwaliśmy optymalnych rozwiązań, a naszym priorytetem było zadowolenie i radość klienta z osiągniętego efektu końcowego, a nie zwykła sprzedaż mebli.

W trakcie naszej długiej historii będącej dowodem zaufania i akceptacji klientów zawsze staraliśmy się współpracować z czołówką włoskich producentów. Pozwoliło nam to na stworzenie bardzo szerokiej i urozmaiconej oferty, która uzupełniona propozycją projektowania wnętrz stała się bardzo atrakcyjna. Obecnie jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom meble, które pod względem jakości i wzornictwa lokują się na tzw. wysokim i najwyższym poziomie europejskim.

godziny otwarcia:
poniedziałek: nieczynne
wtorek - piątek: 10.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 15.00.

https://www.facebook.com/InterComodo/

Strona internetowa:www.comodo.pl
Wizytówka:www.intercomodo.meblewpolsce.pl
Adres e-mail:info@comodo.pl
Telefon:tel. kom. +48 721 076 72
tel. +48 81 742 67 20
Ulica:Al. Warszawska 85A
Kod i miasto:20-803 Lublin
Województwo:Lubelskie
Dodatkowe zdjęcia